1 | Cal | Slovakia |
2 | Bodacious Benny | Switzerland |
3 | Beatski | Russia |
4 | overseasTOON | Denmark |
5 | Colly | Portugal |
6 | lassassinblanc | Austria |
7 | Donkey Toon | Scotland |
8 | Remember Colo | Wales |
9 | krully | Netherlands |
10 | Tsi | England |
11 | CIH | Turkey |
12 | TJR | Poland |
13 | Colback's Orange Tufts | Italy |
14 | Speedo | Finland |
15 | Don Sholeone | Sweden |
16 | UlversToon | Spain |
17 | jpg | Czech Republic |
18 | originallad | Belgium |
19 | Remember Colo | France |
20 | Micky Quim | Hungary |
21 | Captain Obvious | North Macedonia |
22 | Toondes | Ukraine |
23 | paratiddies | Germany |
24 | ALF | Croatia |
Group A: CIH, Bodacious Benny, Remember Colo, Colback's Orange Tufts
Group B: originallad, overseasTOON, Speedo, Beatski
Group C: lassassinblanc, krully, Toondes, Captain Obvious
Group D: ALF, Donkey Toon, jpg, Tsi
Group E: Cal, Don Sholeone, TJR, UlversToon
Group F: Micky Quim, Remember Colo, paratiddies, Colly
If anyone else wants a team, will assign more in batches as and when.
Fixtures:
Group A: Turkey 0-3 Italy
Saturday June 12
Group A: Wales 1-1 Switzerland
Group B: Denmark 0-1 Finland
Group B: Belgium 3-0 Russia
Sunday June 13
Group D: England 1-0 Croatia
Group C: Austria 3-1 North Macedonia
Group C: Netherlands 3-2 Ukraine
Monday June 14
Group D: Scotland 0-2 Czech Republic
Group E: Poland 1-2 Slovakia
Group E: Spain 0-0 Sweden
Tuesday June 15
Group F: Hungary 0-3 Portugal
Group F: France 1-0 Germany
Wednesday June 16
Group B: Finland 0-1 Russia
Group A: Turkey 0-2 Wales
Group A: Italy 3-0 Switzerland
Thursday June 17
Group C: Ukraine 2-1 North Macedonia
Group B: Denmark 1-2 Belgium
Group C: Netherlands 2-0 Austria
Friday June 18
Group E: Sweden 1-0 Slovakia
Group D: Croatia 1-1 Czech Republic
Group D: England 0-0 Scotland
Saturday June 19
Group F: Hungary vs France - 2pm (Budapest)
Group F: Portugal vs Germany - 5pm (Munich)
Group E: Spain vs Poland - 8pm (Seville)
Sunday June 20
Group A: Italy vs Wales - 5pm (Rome)
Group A: Switzerland vs Turkey - 5pm (Baku)
Monday June 21
Group C: North Macedonia vs Netherlands - 5pm (Amsterdam)
Group C: Ukraine vs Austria - 5pm (Bucharest)
Group B: Russia vs Denmark - 8pm (Copenhagen)
Group B: Finland vs Belgium - 8pm (St Petersburg)
Tuesday June 22
Group D: Czech Republic vs England - 8pm (London)
Group D: Croatia vs Scotland - 8pm (Glasgow)
Wednesday June 23
Group E: Slovakia vs Spain - 5pm (Seville)
Group E: Sweden vs Poland - 5pm (St Petersburg)
Group F: Germany vs Hungary - 8pm (Munich)
Group F: Portugal vs France - 8pm (Budapest)